System kosztorysowania hal o konstrukcji stalowej „BasicLine”

Czy możesz sobie wyobrazić, że właśnie minęła godzina 16:00. Jest to pora, o której kończysz swoją pracę. Przed Tobą smaczny obiad, i słuchanie muzyki w wygodnym fotelu; być może jakiś interesujący film lub książka albo przejażdżka na rowerze. Czy nie jest to przyjemne uczucie? Przecież do pracy wrócisz dopiero za kilkanaście godzin.

Załóżmy jednak, że w czasie, kiedy odpowczywasz po ciężkim dniu, ktoś lub coś wykonuje za ciebie pracę związaną z pozyskiwaniem nowych klientów oraz udziela im szczegółowych informacji dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Przychodzisz rano do pracy, a w Twojej skrzynce pocztowej znajdują się zamówienia od osób, o których jeszcze wczoraj nie słyszałeś lub nie słyszałaś. Czy zgodzisz się ze mną, że jest to intrygująca wizja? Któż jednak może tego dokonać podczas naszej nieobecności, przecież nie krasnoludki. Jeśli poświęcisz jeszcze kilka chwil, to udowodnię Ci, że takie krasnoludki istnieją, nawet jeśli wszyscy do tej pory wmawiali Ci, że jest inaczej.

Większość osób idąc do domu zabiera ze sobą swoje kwalifikacje. Nie musi jednak tak być. Wyobraź sobie przez chwilę, że istnieje oprogramowanie, którego działanie oparte jest na Twoim osobistym doświadczeniu i wiedzy. Czy zastanawiałeś się lub zastanawiałaś, jak wielkie korzyści odniosłaby Twoja firma używając takiego narzędzia? Spróbuj wyobrazić sobie satysfakcję, którą poczujesz kiedy położysz ręce na klawiaturze, a przed Tobą będzie program, który wykonuje pracę równie dobrze jakbyś wykonał ją osobiście. Nie wiem czy zainteresuje Cię fakt, że w ten właśnie sposób, wraz z moim Klientem wdrożyłem już kilka systemów kosztorysowania.

Za chwię opowiem Ci o działanu programu do kosztorysowania produktów BasicLine, jednak zanim to zrobię muszę powiedzieć, że nie wszystkimi informacjami mogę się podzielić, gdyż wiedza merytoryczna skrywana w tysiącach linii kodu jest własnością firmy Conexx Group
producenta konstrukcji stalowych jak również całych budynków. Podobnie, informacje, które uzyskam od Ciebie kiedy już będziemy realizować nasz wspólny projekt, będą chronione przed Twoją konkurencją. Czy nie jest to krzepiąca wiadomość?

Program zaskakuje prostotą obsługi. Możnaby rzec, że prowadzi użytkownika za rękę. Wszystkie parametry potrzebne do opracowania dokumentacji są zrozumiałe dla sprzedawcy i klienta chcącego kupić budynek. Wejścia do systemu broni hasło przydzielane każdemu sprzedawcy. Konkurencja nie ma zatem szans na niekontrolowane myszkowanie po tajemnicach handlowych.

Okno logowania do programu

Okno logowania do programu

Pierwszym etapem pracy jest wprowadzenie danych kupującego budynek. Przecież zaraz powstanie atrakcyjna cenowo oferta oraz umowa, którą Klient będzie mógł od razu podpisać.

Wprowadź dane Klienta, dla którego przygotowujesz ofertę

Wprowadź dane Klienta, dla którego przygotowujesz ofertę

Sprzedawca na oczach klienta wprowadza wielkość budynku oraz niektóre parametry związane z klimatem w miejscu budowy. W tym miejscu muszę zaznaczyć, że firma Conexx Group sprzedaje budynki do wielu krajów Europy. Warto więc wziąć pod uwagę śniegi Finlandii lub wiatry Holandii, aby zaprojektować bezpieczną halę.

Wpisz wymiary budynku...

Wpisz wymiary budynku…

Bramy i drzwi wejściowe? Nic prostrzego. Pozwól Klientowi zdecydować o ich ilości i wielkości a także położeniu na ścianach budynku

Niech Klient wybierze bramy

Niech Klient wybierze bramy

Kilka dodatkowych elementów np. rynny i wciskamy klawisz „Oferta”.

Dodatkowe parametry

Dodatkowe parametry

Jednak w tym miejscu muszę przerwać tę pasjonującą opowieść ponieważ dalsze informacje nie mogą być ujawnione z uwagi na interes mojego Klienta. Przeczytanie tego tekstu nie zajęło ci więcej niż kilka minut. Tyle właśnie zajmuje sprzedawcom firmy Conexx przygotowanie kompletnej oferty. Tak właśnie: kompletnej oferty obejmującej kosztorys, umowę, rysunki techniczne, dokumenty niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę itp.

Doceniam Twoje zastrzeżenia dotyczące potencjalnych problemów związanych z wdrożeniem tak zaawansowanego systemu, ale jeśli poświęcisz kolejne kilka minut aby się ze mną kontaktować, to obiecuję ci, że będę Ci odpowiadać na Twoje pytania. Przypomnij sobie teraz początek tego artykułu.
Inne firmy już zarabiają podczas kiedy Twój potencjał odpoczywa wraz z Tobą.
Nie będę cię na siłę przekonywał do przedstawionego rozwiązania.
Chciałbym aby pozostała z Tobą
przyjemnie myśl o oprogramowaniu, które mogę wykonać dla Twojej firmy.